Політика

“Слуга” Жан Беленюк зізнався, що впізнає людей, які перехворіли на коронавірус, за запахом із-під пахв

0

Схоже, очільникові МОЗ Максиму Степанову час узяти на озброєння депутата “Слуги народу” та чемпіона світу з греко-римської боротьби Жана Беленюка.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Адже в того несподівано розвинулася цікава здібність: Жан може за запахом виявляти людей, які перехворіли на COVID-19, – пише Таблоїд.

У цьому нардеп зізнався в Facebook.

“Виявив у себе здатність визначати людей, що перенесли COVID-19, за запахом їхнього тіла. Спочатку в себе помітив специфічний запах під пахвами, потім (займаюся ж контактним видом спорту, з рясним потовиділенням у процесі) почав помічати в своїх спаринг-партнерів, котрі перехворіли на ковід, такий самий запах”, – поділився Беленюк.

“Мені він чомусь нагадує часник”, – пояснив він.

Жан поцікавився в підписників та друзів, чи не з’явилося в когось таке саме вміння. Адже якщо виявиться, що це унікальна здібність нардепа, він одразу ж подасть заявку в “Україна має талант”.