Політика

“Слуги народу” бояться місцевих виборів і тому хочуть їх зірвати — Герасимов

0

Представники партії “Слуга народу” хочуть зірвати проведення місцевих виборів, суттєво знизивши суму залогу.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це журналістам розповів народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов, трансляцію вів “Прямий”.

“Сьогодні на порядок денний Ради поставлений законопроєкт, який взагалі не стосується епідемії, але який дуже сильно знижує залоги на місцевих виборах. Так видається, що “слуги народу” бояться цих виборів, тому за будь-яку ціну хочуть їх зірвати.Вони вже забрали більше мільярда грошей на проведення цих виборів. Не буде виділено коштів на друк бюлетенів, організацію роботи комісій. Тож сьогодні вони хочуть зробити наступний крок – прибрати ці залоги.

Чому це важливо? Тому що тільки за рахунок цих залогів і можливо було б додати грошей, щоб вибори цього року таки відбулись. А коли вони забирають таку річ як залог, то виникають питання, а за чий кошт вони збираються проводити вибори? В кого вони хочуть забрати цей мільярд? Знов в учителів, в української культури? Чи, можливо в лікарів або в армії? До того ж, це відкриває шалену дорогу до корупції на проведенні місцевих виборів. Особливо в містах, населення яких менше ніж 90 тисяч людей”, – сказав політик.