Uncategorized

“Слуги народу” дозволили приватизувати підприємства, які відповідають за постачання води у Крим

0

“Сьогодні на комітеті з питань антикорупційної політики буде спроба повернути українську воду в Крим для того, щоб забезпечувати потреби окупантів. У законопроєкті 2831-1 авторства “Слуг народу” з переліку підприємств, що не підлягають приватизації, зникли Управління Північно-Кримського каналу й Управління Головного Каховського магістрального каналу. По суті – це два державні підприємства, ключовим завданням яких є забезпечувати Крим українським водою”, – розповів Юрчишин агентству “Інтерфакс-Україна” у вівторок, передає Цензор.НЕТ.

Депутат вважає, що такі дії його колег зі “Слуги народу” – це спроба знайти механізм відновлення постачань води на Кримський півострів.

“У дивний спосіб у законопроєкті, який ініціювали депутати більшості, зникає заборона на приватизацію державних підприємств, які забезпечують роботу кримських каналів. Що це? Черговий прояв непрофесіоналізму абочи реалізація російських планів?” – додав нардеп.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist