Суспільство

“Слуги народу” готують особливий закон для української опозиції

0

Перший віце-спікер парламенту Руслан Стефанчук розповів, що партія “Слуга народу” готує окремий законопроект про опозицію. Причому відповідний законопроект можуть внести в Раду вже восени, а потрібен він перш за все для закріплення прав опозиції.

Про це повідомляє аналітичний портал “Хвиля” з посиланням на його інтерв’ю “РадіоСвобода”.

Відзначається, що попередній варіант законопроекту можуть внести вже у вересні – жовтні, зараз ще тривають обговорення.

“Це перший варіант, який буде на обговоренні. Тому що ми теж хочемо його обговорити широко. І ми хочемо зробити, щоб цей законопроект був надзвичайно ґрунтовною і не міг бути підданий змінам”, – говорить “слуга народу”.

Він зазначив, що нинішня влада завтра легко може стати опозицією. Тому “Слуга народу” хоче внести цим законопроектом зміни до Конституції, щоб завтра не могли скасувати.

“Для мене важливо перш за все закріплення каталогу прав опозиції. Крім того, потрібно створити гарантії, щоб ці речі не змінилися незалежно від того, якою буде влада”, – розповів віце-спікер парламенту.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist