Політика

Слуги народу можуть перенести місцеві вибори через низький рейтинг

0

Спроби партії “Слуга народу” перенести дату проведення місцевих виборів уже не пройдуть, тому провладна монобільшість буде намагатись компенсувати падіння рейтингу своєї політичної сили.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко.

“Слуги народу” намагатимуться домовитись між собою, як вони підуть на місцеві вибори. Вже майже очевидно, що спроба перенести вибори чи якось їх позбутися, не пройде. Тому вони будуть намагатися якось компенсувати оте падіння рейтингу, яке відбувається через те, що люди прозрівають. Стає зрозуміли, що тогорічний експеримент не призвів до бажаних результатів. Саме тому позиції “Слуги народу” сильно падають.”, – сказав політик.

Павленко також наголосив на необхідності об’єднання всіх патріотичних сил, щоби не допустити проросійського реваншу в Україні.

“Тому Європейська Солідарність” звернулася до всіх проукраїнських патріотичних сил із закликом до єднання, щоби припинити експеримент і не допустити реваншу. Щоби привести до місцевих рад ті політичні сили, які займатимуться розбудовою громад і зможуть забезпечити людям нормальний рівень життя”, – зазначив депутат.

Джерело: News.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist