Суспільство

“Слуги народу” на чолі з Бужанським подали законопроєкт про скасування штрафів за російську мову в сфері обслуговування

0

“Слуга народу” Максим Бужанський з кількома нардепами СН вимагають першочергового розгляду їхнього законопроєкту про скасування штрафів за російську мову в сфері обслуговування (№4528 про внесення змін до Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” щодо скасування заходів реагування в сфері обслуговування населення).

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це Бужанський повідомив у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

Цей же пост опублікував і інший автор законопроєкту Данило Гетманцев.

“Разом з колегами вимагаємо першочергового розгляду Законопроєкту № 4528 на увазі необхідність зменшення тиску на бізнес у сфері обслуговування споживачів”, – заявив Бужанський.

Він також опублікував свій лист на ім’я голови Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Микити Потураєва (СН).

Слуги народу на чолі з Бужанським зажадали першочергового розгляду законопроєкту про скасування штрафів за російську мову в сфері обслуговування 01