Новини

“Слуги народу” після ультиматуму Зеленському раптово видалили свої сторінки в Facebook

0

Нардепи від фракції “Слуга народу” видалили свої сторінки в Facebook після звернення до президента Володимира Зеленського про неприпустимість створення так званого консультативного органу з ОРДЛО.

Про це в Facebook написав координатор волонтерської програми партії “Голос” Микола Виговський, який помітив віддалені сторінки політиків.

Виговський зазначив, що “слуги народу” Ірина Аллахвердиєва і Дмитро Чорний повністю видалили свої сторінки.

При цьому нардепи Андрій Боблях, Ольга Василевська-Смаглюк, Артем Ковальов і Володимир Тимофійчук видалили лише пости зі своєї сторінки.

Виговський додав, що “слуга” Ігор Фріс, пост із заявою видалив, але написав новий, де дублював положення із заяви, однак до Зеленського вже не звертався.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist