Суспільство

“Слуги народу” встали на захист Авакова і поліцейського свавілля – Ґуд найт Юкрейн

0

У свіжому випуску “Ґуд найт Юкрейн” за 1 червня – через сьогоднішній спектакль на мосту Аваков навіть не прийшов до Верховної Ради, де за збігом обставин якраз мали розглядати провали в роботі Нацполіції: перестрілку у Борисполі, зґвалтування у Кагарлику. Окрім того, у “Слузі народу” зазначили, що і не планували розглядати питання відставки Авакова на засіданні фракції.

Також у випуску “Ґуд найт Юкрейн” на 24 каналі:

Одна з парламентських фракцій “Голос” почала збирати підписи за відставку Авакова.

Володимир Зеленський змінив склад Національної ради з антикорупційної політики. З ради виключили відомого активіста-антикорупціонера Віталія Шабуніна, який був одним з основних ідейних натхненників антикорупційної реформи. Натомість – включив у цю раду Арсена Авакова.

Дивітся відео “Ґуд найт Юкрейн” за 1 червня 2020

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist