Новини

“Слуги народу” хочуть ухвалити земельну реформу 17-18 березня, – ЗМІ

0
Сьогодні, 16 березня, о 19:30 депутати фракції “Слуга народу” проведуть чергове засідання, а найближчими днями відбудеться фінальне голосування за ухвалення земельної реформи, повідомляють джерела журналістів
Про це повідомило джерело у фракції “Слуга народу”, передає LB.ua.
“Завтра – післязавтра буде фінальне голосування по землі. Це принципова позиція Офісу президента … Інакше – дефолт”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що інших подробиць співрозмовник не повідомив.
Як відомо, законопроєкт про обіг земель сільськогосподарського призначення передбачає відкриття ринку з жовтня 2020 року. Він дозволяє громадянам України і українським компаніям без іноземних бенефіціарів купувати до 10 тис. гектарів землі в одні руки. Купівля дозволена тільки через безготівковий розрахунок і при підтвердженні законності походження коштів.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16