Новини

“Слуги народу” зажадали звільнення Сивоха: опубліковано звернення

0

Депутати партії “Слуга народу” звернулися до секретаря РНБО Олексія Данілова з проханням звільнити його радника Сергія Сивоха.

Відповідне звернення опублікував нардеп Єгор Чернєв на своїй сторінці у Facebook. Він додав, що документ підписали кілька десятків його колег по фракції.

Зокрема, свої підписи поставили Дмитро Гурін, Гео Лерос, Андрій Мотовиловець, Микита Потураєв, Богдан Кицак, Юрій Камельчук, Вікторія Подгорна, Богдан Яременко, Єлизавета Богуцька, Єлизавета Ясько, Тетяна Циба, Ігор Василів, Олександр Маріковський, Ганна Бондар, Олександр Трухін, Олексій Жмеренецький, Віталій Безгін, Максим Дирдін.

“Дякую колегам по фракції, які підтримали. Насправді тих, хто не згоден з Сивохом та не хоче нічого чути про “внутрішній конфлікт”, набагато більше, але не всі встигли фізично поставити свій підпис”, – написав Чернєв.

Нагадаємо, раніше народні депутати від фракції “Слуга народу” опублікували спільну заяву, в якій зазначили неможливість подачі води в окупований Росією Крим, а також створення так званого консультативного органу щодо ОРДЛО.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16