Новини

“Слуги народу” зажадали звільнення Сивоха: опубліковано звернення

0

Депутати партії “Слуга народу” звернулися до секретаря РНБО Олексія Данілова з проханням звільнити його радника Сергія Сивоха.

Відповідне звернення опублікував нардеп Єгор Чернєв на своїй сторінці у Facebook. Він додав, що документ підписали кілька десятків його колег по фракції.

Зокрема, свої підписи поставили Дмитро Гурін, Гео Лерос, Андрій Мотовиловець, Микита Потураєв, Богдан Кицак, Юрій Камельчук, Вікторія Подгорна, Богдан Яременко, Єлизавета Богуцька, Єлизавета Ясько, Тетяна Циба, Ігор Василів, Олександр Маріковський, Ганна Бондар, Олександр Трухін, Олексій Жмеренецький, Віталій Безгін, Максим Дирдін.

“Дякую колегам по фракції, які підтримали. Насправді тих, хто не згоден з Сивохом та не хоче нічого чути про “внутрішній конфлікт”, набагато більше, але не всі встигли фізично поставити свій підпис”, – написав Чернєв.

Нагадаємо, раніше народні депутати від фракції “Слуга народу” опублікували спільну заяву, в якій зазначили неможливість подачі води в окупований Росією Крим, а також створення так званого консультативного органу щодо ОРДЛО.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist