Новини

“Слуги народу” звернулися до Зеленського з жорсткою вимогою через орган в ОРДЛО

0

Депутати партії “Слуга народу” опублікували спільну заяву, у якій наголосили на неможливості постачання води до окупованого Росією Криму та щодо неприйнятних заяв про те, що на сході України відбувається внутрішній конфлікт.

Однаковий текс заяви з’явився одразу у кількох нардепів партії. Зокрема ініціативу підтримали Єгор Чернєв, Віталій Безгін, Анастасія Красносільська, Лео Герос, Дмитро Наталуха, Анна Бондар, Микита Потураєв, Іван Юнаков, Богдан Яременко, Вікторія Подгорна.

У заяві зазначається, що неприйнятним також є схвалене представниками України в рамках Тристоронньої контактної групи рішення про створення Консультативної ради в рамках політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16