Новини

“Слуги народу” звернулися до Зеленського з жорсткою вимогою через орган в ОРДЛО

0

Депутати партії “Слуга народу” опублікували спільну заяву, у якій наголосили на неможливості постачання води до окупованого Росією Криму та щодо неприйнятних заяв про те, що на сході України відбувається внутрішній конфлікт.

Однаковий текс заяви з’явився одразу у кількох нардепів партії. Зокрема ініціативу підтримали Єгор Чернєв, Віталій Безгін, Анастасія Красносільська, Лео Герос, Дмитро Наталуха, Анна Бондар, Микита Потураєв, Іван Юнаков, Богдан Яременко, Вікторія Подгорна.

У заяві зазначається, що неприйнятним також є схвалене представниками України в рамках Тристоронньої контактної групи рішення про створення Консультативної ради в рамках політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist