Політика

Слуги НЕ народу: ЗМІ дізналися, який нардеп подав понад 6 тис. правок

0

Позафракційний депутат Антон Поляков (екс-слуга народу) подав 6 тис. поправок у законопроєкт №2571-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності”. Про це повідомляє LIGA.net, посилаючись на джерела, передає портал gordon.ua.

Ще 1500 поправок надійшло від депутатки від “Слуги народу” Ольги Василевської-Смаглюк, зазначають журналісти.

“Основну масу [правок] подано саме групою [бізнесмена] Ігоря Коломойського”, розповіло джерело ЗМІ.

6 квітня народний депутат від фракції “Голос” Ярослав Железняк повідомив, що в законопроєкт внесли 13 тис. правок.

30 березня на позачерговому засіданні парламенту законопроєкт було ухвалено в першому читанні. Документ підтримали 267 народних депутатів.

Проєкт закону пропонує ввести заборону на повернення націоналізованих банків колишнім власникам. Цей документ, серед іншого, унеможливить повернення найбільшого українського банку – націоналізованого 2016 року “ПриватБанку” – Коломойському, пояснював нардеп від “Слуги народу” Микита Потураєв.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16