Політика

Слуги та Зеленський нарешті пішли у відкритий спротив Коломойському та його депутатам

0

Групу нардепів, лояльних до олігарха Ігоря Коломойського, можуть виключити з фракції Слуга народу, якщо вони не підтримають законопроєкт президента Володимира Зеленського про референдум. Про це їх попередив в чаті глава фракції Давид Арахамія. Скриншот його повідомлення надав LIGA.net один з нардепів СН, його слова також підтвердили двоє співрозмовників з керівництва фракції.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Арахамія написав, що група депутатів отримала команду не голосувати за законопроєкт. Йдеться про групу нардепів, лояльних до олігарха Ігоря Коломойського, повідомили LIGA.net два співрозмовника в керівництві СН.

Архамія підкреслив: закон про референдум – програмна обіцянка президента.

“Це вододіл. Щодо всіх, хто не проголосує, буде поставлено питання про виключення з фракції Слуга народу”, – додав він.

Image

 

Також нагадаємо, що днями Арахамія вже відзначився досить резонансною заявою.

Один з лідерів прокремлівської ОПЗЖ Юрій Бойко має «проукраїнську позицію практично з усіх питань», вважає глава Слуги народу Давид Арахамія.

Про це він заявив в інтерв’ю Фокус.

На питання журналіста про те, чи просувають представники ОПЗЖ свої проросійські погляди під час спілкування, Арахамія заявив:

«Ви знаєте, ні. У Бойка взагалі дуже проукраїнська позиція практично з усіх питань», — сказав глава Слуги народу.

Крім Бойко, Арахамія найчастіше спілкується з Віктором Медведчуком, Михайлом Папієвим, Сергієм Льовочкіним.