Новини

“Слуги” Зеленського і фракція кума Путіна утворили першу коаліцію в Раді: хто підтримав скорочення нардепів

0

У вівторок, 4 лютого, під час голосування за законопроєкт про скорочення кількості народних депутатів до 300 осіб фракції “Слуга народу” й “Опозиційна платформа – За життя” вперше утворили коаліцію.

Документ отримав підтримку 236 парламентаріїв.

Зокрема, пропрезидентська політсила віддала 197 голосів за законопроєкт. Троє “слуг” були проти.

Фракція кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука додала ще 35 голосів. При цьому, в “ОПЗЖ” ніхто з депутатів не виступив проти. Не знайшлося також і тих, хто б утримався.

Ще 4 голоси принесли монобільшості позафракційні депутати.

З іншими фракціями вийшло навпаки: жодного голосу “за” не дали в “Європейській солідарності”, “Батьківщині”, “Голосі” і групах “За майбутнє” і “Довіра”.

Відзначимо, законопроєкт про зміни в 76 і 77 статті Конституції не лише скорочує кількість нардепів. Пропонується ще два нововведення: ввести такий виборчий ценз, як володіння державною мовою, та змінити виборчу систему, закріпивши пропорційну виборчу систему на парламентських виборах.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist