Новини

“Слуги” Зеленського і фракція кума Путіна утворили першу коаліцію в Раді: хто підтримав скорочення нардепів

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У вівторок, 4 лютого, під час голосування за законопроєкт про скорочення кількості народних депутатів до 300 осіб фракції “Слуга народу” й “Опозиційна платформа – За життя” вперше утворили коаліцію.

Документ отримав підтримку 236 парламентаріїв.

Зокрема, пропрезидентська політсила віддала 197 голосів за законопроєкт. Троє “слуг” були проти.

Фракція кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука додала ще 35 голосів. При цьому, в “ОПЗЖ” ніхто з депутатів не виступив проти. Не знайшлося також і тих, хто б утримався.

Ще 4 голоси принесли монобільшості позафракційні депутати.

З іншими фракціями вийшло навпаки: жодного голосу “за” не дали в “Європейській солідарності”, “Батьківщині”, “Голосі” і групах “За майбутнє” і “Довіра”.

Відзначимо, законопроєкт про зміни в 76 і 77 статті Конституції не лише скорочує кількість нардепів. Пропонується ще два нововведення: ввести такий виборчий ценз, як володіння державною мовою, та змінити виборчу систему, закріпивши пропорційну виборчу систему на парламентських виборах.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16