Різне

Служба безпеки України звернулася по міжнародну допомогу з арештом Шарія

0

СБУ скерувала до Київської міської прокуратури запити про міжнародну правову допомогу в арешті Анатолія Шарія. Відомство просить провести слідчі дії на території інших країн, інформує 24 канал.

Джерело: СБУ

У ході досудового розслідування виявили факт внесення завідомо неправдивих даних під час перереєстрації “Партії Шарія”.

Вказані відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею про підроблення документів. Ці матеріали також направили у прокуратуру для подальшого правового реагування.

Зауважимо, раніше Шарія оголосили у державний розшук Анатолія Шарія оголосили в розшук , бо він не з’явився на допиті.

  • 16 лютого СБУ оголосила підозру одіозному блогеру Працює на Росію: СБУ оголосила про підозру пропагандисту Шарію одразу за двома статтями. Його звинуватили у державній зраді та порушенні рівноправності людей.
  • Сам Шарій каже, що справа проти нього буцімто політична. Крім того, він заявив, що підозру йому ніхто не оголошував.
  • Проросійський пропагандист двічі не прийшов на допит Шарій знову не прийшов на допит до СБУ , бо перебуває в Іспанії.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16