Політика

Смолій: державна мова на устах усіх громадян України – це гарантії, що злочинні плани Москви будуть приречені на провал

0

Блогер і політолог Андрій Смолій пише на своїй сторінці в Facebook, в мережі нерідко можна зустріти коментар про те, що коментар істинний патріотизм не вимірюється мовою і вишиванкою, мовляв таких «патріотів» натовпу в Україні та їх нутро все вже бачили і знають, чого вони насправді коштують – доводити патріотизм потрібно своїми діями і справами.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Політолог зазначає, хочеться звернутися до всіх українців, які також мислять в схожій парадигмі – перехід на державну мову в умовах російсько-української війни – це саме той вчинок, який може зробити особисто кожен громадянин і громадянка нашої держави, щоб особисто дати відсіч загарбницьким намірам дикої недоімперіі-бензоколонки. Буде правильно всім нагадати, що Путін довгі роки чітко діє в парадигмі його загальновідомою фрази: «Росія закінчується там, де закінчується російська мова». Якщо ця фраза після окупованій частині України досі ні до чого не навчила українців, то доведеться чекати чергової війни і пережитий ще багато втрат.

Андрій Смолій підкреслює, тому державна мова щодня на устах усіх громадян України, які дійсно бажають їй миру і процвітання, це гарантії, що злочинні плани Москви щодо нашої держави будуть приречені на провал.