Суспільство

Смолій: Нацгвардія на сторожі “95 кварталу”: чому це не “посміятися” і не “поржать”

0

Країна “кварталу”. Хтось думав що буде смішно. Хтось думав що “гірше не буде”. Хтось досі вірить у “доброго царька” Зеленського. Хтось досі ковбаситься під “квартал”.

А реальність зовсім інша.

Зеленський і його “квартал” будують поліцейську державу, реанімують репресивну машину Януковича, знищують всіх хто може сказати слово проти того хаосу що відбувається в Україні.

Сьогоднішні події під палацом “Україна”, заповнені всі станції метро “космонавтами” та побиття людей на минулому тижні це лише НАСЛІДОК.

Все почалося значно раніше. Коли влада розтоптала Закон розпускаючи Верховну Раду, коли безпідставно кинули до в‘язниці Антоненка та Кузьменко, коли тягали по судах Федину та наших волонтерів, коли звільняли з роботи військових, а українську армію змушувати відходити з позицій, коли віддавали беркутню Росії та призначали на ключові посади відвертих адептів Януковича, коли…

Цей список можна продовжувати.

“Країна кварталу” це не “посміятися” і не “поржать”. Це коли приходить “русскій мір” з “русскімі шутачками”, коли вони знімали штані перед “путінцями”. Квартал це про азійську модель держави де немає місця демократії та українству.

То що, посміялись?

Тепер гидкі шоу “кварталу” захищаютимуть тисячі “правоохоронців” дають можливість комусь “поржати” на біді України, яка вже просто захлинається від “правління” слуг та кварталу.