Суспільство

Смолій – “Вакцинний фонд може перетворитися на нове “велике крадівництво”

0

“Вакцинний” фонд, який мають створити у 2021 році, може перетвориться на нове джерело збагачення для представників “зеленої” влади, на кшталт “великого будівництва”.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політичний експерт, кандидат юридичних наук Андрій Смолій.

“Зараз, у 2021 році, коли ми вже мали б бачити, куди буде рухатися ця ситуація (з коронавірусом – ред.), ми не те, що не бачимо, а ми постійно заходимо в глухий кут. І заводить нас в цей глухий кут персонально влада Зеленського своїм непрофесіоналізмом та відсутністю бачення, куди буде рухатися країна в ці важкі часи пандемії”, – сказав експерт.

Смолій також зазначив, що постійне очікування локдауну негативно впливає на малий і середній бізнес, який постійно перебуває в очікуванні жорсткого карантину.

“Що стосується локдауну, то тут так само: крок вперед, два кроки назад – то він буде, то його не буде. Будь ласка, припиніть тероризувати підприємців. Ви говорили про локдаун в жовтні, в листопаді, в грудні, а тепер в січні. І люди не знають, що їм робити. Люди не знають, куди їм рухатися… Підприємці не знають, що тепер у нас буде з восьмого числа – буде карантин чи не буде. І зараз влада в черговий раз ставить нас перед таким вибором, коли ми не розуміємо, що буде відбуватися”, – підкреслив політолог.

Він зауважив, що анонсований “ковідний фонд” стане черговим джерелом збагачення для представників “зеленої” влади, на кшталт “великого будівництва”.

“Гадаю, що в 2021 році, незважаючи на те, коли буде вакцина, і чи буде вона взагалі, ні стратегії, ні планів, ні реального бачення влада представляти не збирається. Ба більше, влада і далі буде паразитувати на “ковідному” фонді. Вони зараз хочуть запустити так званий вакцинний фонд. А я дуже боюся, що цей фонд перетвориться на чергове “велике крадівництво”, коли влада буде збагачуватися за рахунок того, що мало б іти на потреби українських медиків та українських громадян”, – підсумував експерт.