Політика

Смолій: Великодні богослужіння на пострадянському просторі РПЦ не заборонила тільки в Україні

0

Андрій Смолій, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», звернув увагу, що Російська православна не заборонить великодні богослужіння тільки в Україні. За словами політичного експерта, для всіх інших митрополій РПЦ на пострадянському просторі була встановлена ​​заборона.

Смолій підкреслив, в даній ситуації напрошується лише один висновок – Російська православна церква знаходиться в опозиції як до держави Україна, до норм національного законодавства, так і до здорового глузду в цілому. Всі прекрасно розуміють, що частина віруючих хоче відвідувати церкви. Тим часом в Україні зараз введені обмеження, карантин через епідемію коронавируса.

В даному випадку незрозуміло, чому, наприклад, бабусю, яка торгує зеленню, або спортсмена, що займається спортом, штрафують на 17 тисяч, а на церкви УПЦ МП це не поширюється?

Втім, парафіяни Московського патріархату також ігнорують карантинні обмеження. Тим часом організація масових заходів в період карантину з ризиками масштабного зараження громадян – це кримінальна стаття, що передбачає покарання до 6 років позбавлення волі.