Суспільство

Смолій: “Влада своїм мовчанням і нечіткою позицією щодо мови дає тузи в рукави проросійських сил”

0

Влада своєю нечіткою і незрозумілою позицією дає тузи в рукави проросійських сил, які розхитують країну зсередини по мовному питанню.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політичний експерт Андрій Смолій.

“Влада своєю нечіткою і незрозумілою позицією дає тузи в рукави проросійських сил, які розхитують країну зсередини по мовному питанню. Якщо президент і монобільшість будуть чітко маркувати, що вони “за” виконання мовного закону і за єдину державну мову, тоді, я думаю, питання буде вирішене раз і на завжди. Але ми бачимо їхню непослідовну позицію, що дуже часто певна частина “слуг народу” також виступають за скасування закону про мову. І в цьому випадку ми будемо бачити подальшу ескалацію в цьому питанні, подальше розділення українського суспільства і політикуму саме по цій темі”, – сказав Смолій.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist