Суспільство

Смолій: Все ж таки «народний» президент. Все ж таки на велосипеді, та ще й без охорони. І нащо воно все?

0

Все ж таки «народний» президент. Все ж таки на велосипеді, та ще й без охорони. І нащо воно все? Голосуйте на «новоє ліцо», і буде вам президент жити як вчитель.
Чи щось пішло не так?

26.11.2020. Зеленський в Дніпрі. Це перший раз після того як там побили журналістку, а Андрій Денисенко почали тягати по судах за черговий «опір потерпілому». Тепер Зеленський оточений десятками охоронців. Чимось нагадує зустріч Кім Чин Ина та Трампа. Ще хіба між машинами не біжать крізь «Велике крадівництво». А вчителі…вони тепер не те що не отримають свої 4000€, а навіть 1000 гривень надбавки не буде, бо Зе-уряд відстрочив всі підвищення на кінець 2021 року…

Я б і не звернув на це фото уваги, адже так відбувається в кожному місті куди приїжджає Зеленський. От лише варто розуміти одну істину: той хто більше всього кричить про «народність», хто завішує своїми бордами всю країну перед президентськими виборами, хто веде віртуальну партію на вибори – той і є темною конячкою, з сотнями охоронців та мільйонами на рахунках. І це нерозуміння буде коштувати українцям ще довго і дуже дорого.

Андрій Смолій