Суспільство

Смолій: Все ж таки «народний» президент. Все ж таки на велосипеді, та ще й без охорони. І нащо воно все?

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Все ж таки «народний» президент. Все ж таки на велосипеді, та ще й без охорони. І нащо воно все? Голосуйте на «новоє ліцо», і буде вам президент жити як вчитель.
Чи щось пішло не так?

26.11.2020. Зеленський в Дніпрі. Це перший раз після того як там побили журналістку, а Андрій Денисенко почали тягати по судах за черговий «опір потерпілому». Тепер Зеленський оточений десятками охоронців. Чимось нагадує зустріч Кім Чин Ина та Трампа. Ще хіба між машинами не біжать крізь «Велике крадівництво». А вчителі…вони тепер не те що не отримають свої 4000€, а навіть 1000 гривень надбавки не буде, бо Зе-уряд відстрочив всі підвищення на кінець 2021 року…

Я б і не звернув на це фото уваги, адже так відбувається в кожному місті куди приїжджає Зеленський. От лише варто розуміти одну істину: той хто більше всього кричить про «народність», хто завішує своїми бордами всю країну перед президентськими виборами, хто веде віртуальну партію на вибори – той і є темною конячкою, з сотнями охоронців та мільйонами на рахунках. І це нерозуміння буде коштувати українцям ще довго і дуже дорого.

Андрій Смолій

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16