Орест Білоскурський в статті, опублікованій виданням «Обозреватель», звернув увагу, що телевізійні рейтинги колись найпопулярнішого в Україні гумористичного шоу «Вечірній квартал» впали за останні півроку практично в 2 рази. За словами соціолога, пік популярності програми припав приблизно на середину позаминулого року. З тих пір рейтинг невблаганно знижується.

Цьому є відразу кілька причин. Наприклад, в «Кварталі» зараз показують більше побутових номерів, зате критика влади мінімальна, і глядач це дуже добре відчуває. Важливу роль зіграла і втрата головної зірки. Володимир Зеленський став президентом України, і зі зрозумілих причин на сцену він вже не виходить.

Крім того, у студії «Квартал 95» з’явилося безліч інших проектів — і телесеріали, такі як «папік», і «Ліга Сміху». Вийшло так, що «Вечірній квартал» був відсунутий на другий план. Разом з тим Білоскурський звертає увагу на ще один момент. Останнім часом рейтинги Зеленського і його партії «Слуга народу» падають, а паралельно з цим знижується і популярність «Вечірнього кварталу».

Підписуйся на TELEGRAM-канал для думаючих людей. Лише якісна аналітика та блоги.