Політика

Соцопитування: більшість українців не бачить нічого поганого в тому, що закрили канали Медведчука

0

Популярний український політолог і блогер Олексій Голобуцький пише у себе в Facebook, соціологічна група «Рейтинг» буквально вчора провела телефонне опитування, в тому числі і по відношенню до закриття телеканалів медведчуківського пулу. Про це в курсі три четвертих з опитаних, і з них 73% підтримують закриття – це 58% від загальної кількості респондентів.

Політолог пише, іншими словами, не було там ніякої принципової підтримки і тим більше готовності захищати ЗМІ Медведчука. Були мови – дивилися і слухали. Закрили, пропав сигнал – ну і прекрасно, дивляться і слухають щось інше. Чи не відновиться мовлення протягом ще досить тривалого часу – аудиторія взагалі забуде, що такі телеканали, ведучі, програми були.

«Для того, щоб підтримувати відповідні настрої аудиторії, кремлівської пропаганди дійсно необхідний щоденний доступ до широкої аудиторії. Тому припинення насамперед доступу до медіа і стало настільки важливим рішенням – адже відібрало основний ресурс, яким є все ж не гроші, а саме механізми поширення потрібної інформації », – зазначив політолог.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16