Новини

Сьогодні по темі Майдану потрібно протистояти Зеленському, який підриває пам’ять загиблих – Соскін

0

Олег Соскін нагадав в інтерв’ю виданню «Новини України – From-UA», що люди, які були вбиті на Майдані, виступали проти тих, хто узурпував владу в країні. За словами політтехнолога, мова йде про «банді Януковича», до складу якої, крім побіжного президента, входили також і Микола Азаров, і члени його уряду. Віктор Янукович навіть отримав вирок українського суду.

Соскін наголосив, що люди, які загинули під час Майдану, боролися за те, щоб в Україні не встановилася диктатура. Вони хотіли, щоб країна була вільною. Як взагалі загиблі за свої ідеали люди можуть бути фейком? Це просто маячня, розповсюджуваний сьогодні «п’ятою колоною» Кремля.

Разом з тим Соскін переконаний, що це все робиться спеціально. Більш того – по темі Майдану сьогодні потрібно протистояти Володимиру Зеленському, який підриває пам’ять загиблих. На жаль, президент, так само як і члени його команди, заохочують все це. З подібним обов’язково потрібно боротися. Якщо не розвінчати цей фейк, то вже скоро Україна взагалі може здатися на милість Московії.