Політика

Сьогодні Єрмак підпише акт про капітуляцію України та знімить з Росії статус “країни-агресора”

0

25 березня на засіданні ТКГ Україна може зняти з Росії статус агресора проти Української держави.

Про це у відеозверненні заявила народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Що насторожує у конференції, яка відбудеться 25 березня. Два тижні тому, українська сторона у Мінську підписала якийсь протокол в якому говориться про створення Консультаційної ради, де буде 10 представників України, 10 представників ОРДЛО і тільки по одному представнику від країн учасниць нормандського формату. Це надзвичайно небезпечно, тому що тристороння контактна група, вона тому і тристороння, тому що там є Україна — жертва агресії, Росія — країна-агресор і ОБСЄ, яка грає роль модератора в цій переговорній роботі. Тепер же Росія виводить себе в одну лінію з ОБСЄ, вона стає модератором цього процесу.

Друге, це Росія і Кремль всі роки підштовхували нас до прямих переговорів з Донецьком і Луганськом для того, щоб перевести дискурс перемовин в те, що в Україні йде за кремлівським сценарієм громадянський конфлікт, внутрішня війна і хай вони говорять між собою. Це неправда. У нас є агресія Російської Федерації й тому виводити бойовиків, як переговорну сторону разом з Україною — це є дуже небезпечно», — заявила Геращенко.

Нагадаємо, Офіс президента звернувся до голів облдержадміністрацій та Київської міської держадміністрації, щоб ті були готовими безоплатно надати допомогу в харчуванні для військовослужбовців ЗСУ.

Непроста ситуація склалася через затримку підписання контрактів із компаніями-постачальниками харчування в армію, розповіла агентству «Інтерфакс-Україна» заступниця голови Офісу президента Ганна Коваленко, яка надіслала їм відповідні листи

«Компанії, які мали надавати послуги з харчування до військових частин ЗСУ, поінформували Міноборони України, що у зв’язку з коронавірусом і, як вони вважають, «форс-мажором» не в змозі цього забезпечити. Міністерство оборони ухвалило рішення продовжити до 31 грудня 2020 року договори про закупівлю послуг із харчування, які діяли в попередньому році. Підготували відповідні зміни до бюджету, затвердили їх на Кабміні. Тепер зміни чекають на рішення Верховної Ради», – зазначила вона.

За словами Коваленко, попередньо вдалося домовитися з постачальниками поза договорами продовжувати постачати військові частини ЗСУ до 25 березня.

«Щоб забезпечити безперебійні поставки, були залучені голови ОДА, щоб вони тримали контакт із військовими частинами, які дислоковані в їхніх областях, і в разі необхідності всіляко сприяли обороні держави», – заявила Коваленко.

За словами заступника міністра оборони Олексія Марценюка, Кабмін терміново подав законопроєкт про продовження договорів 2019 року, тепер його має розглянути парламент.

«Усвідомлюючи категоричну неприпустимість зриву харчування військовослужбовців, командирам в/ч на підставі листа Офісу президента було донесено алгоритм взаємодії з органами місцевої влади в разі настання екстреної ситуації», – уточнив він.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16