Політика

Сьогодні Зеленський нарешті попрощається зі своїми ілюзіями про дорогу до миру з РФ

0

Сьогодні глава української держави Володимир Зеленський нарешті попрощається зі своїми ілюзіями про довгу дорогу до миру, про яку він весь час говорить, тому що сьогодні проходить онлайн зустріч глав МЗС «Нормандської четвірки», де остаточно будуть розставлені крапки над «і».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це у своєму відеоблозі зазначив журналіст і блогер Роман Цимбалюк.

Він зазначив, росіяни, по суті, вже заявили, що переговори пройдуть безрезультатно, тому що Україна не згодна на капітуляцію, а обговорювати Росія має намір виключно легалізацію окупаційних адміністрацій в політичному тілі України, все інше їх зовсім не цікавить.

Рома Цимбалюк наголосив, що рупор Кремля, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков сьогодні також підтвердив, що росіяни ні за яких обставин не збираються йти з окупованого Донбасу. Хотілося б, щоб це розуміли і люди, які представляють нашу країну у владі, тому що здається, що люди на Банковій трохи не розуміють справжні наміри Кремля.

Зокрема, дивують дії глави Офісу президента Андрія Єрмака, який чомусь вирішив протягнути Координаційну раду з російськими бойовиками. А потім ми чуємо від самого глави МЗС РФ Лаврова заяву про те, що не потрібно звинувачувати Єрмака в державній зраді, що вже саме по собі насторожує.