Суспільство

Солодка вата, шашличок: Черкаський осередок “Батьківщини” влаштував концерт у день жалоби АН-26

0

Черкаський осередок партії “Батьківщина” влаштував концерт у національний день жалоби через авіакатастрофу АН-26 під Чугуєвом. Про це 26 вересня повідомив депутат Черкаської міськради, голова фракції “Партії вільних демократів” Олександр Згіблов на своїй сторінці в Facebook, інформує ІнфоРезист.

“По тілах до міської ради. Схоже, що Черкаська “Батьківщина” та її обласний лідер Юрій Тренкін хочуть потрапити у владу по тілах наших загиблих хлопців”, – написав Згіблов.

Він зазначив, що в день жалоби скасував дві зустрічі і ще одну переніс. За словами депутата, його родичі з Чугуєва особисто знали людей, які загинули в авіакатастрофі і буквально у четвер з ними розмовляли. Він висловив обурення з приводу того, що поки тіла загиблих “дістають по шматочках з-під фюзеляжу, в Черкасах їдять шашлики і святкують”.

“Жалоба. Загинули 26 хлопців. А на “Митниці” Юра Тренкін і партія “Батьківщина” влаштували свято: сцена, концерт, солодка вата, шашличок…” – зазначив Згіблов.

Він підкреслив, що йому соромно, огидно і страшно за майбутнє. Депутат додав, що йому шкода, що відповідальність за такий учинок буде тільки моральна.

У коментарях багато хто підтримав депутата. Один з користувачів написав, що коли проїжджав повз “свята”, не повірив своїм очам.

“І це незважаючи на те, що я ще вранці звертався з вимогою до них скасувати концерт. Цинічні виродки”, – написав представник черкаської “Європейської солідарності” Сергій Рубан.

Депутат черкаської міськради Сергій Воронов зазначив, що в понеділок вимагатиме пояснень від міської дитячої школи мистецтв про те, чому дитячі колективи виступали на політичному заході.

  • Увечері 25 вересня під Чугуєвом упав літак АН-26. Загинули 26 людей.
  • 26 вересня був опублікований повний список загиблих в авіакатастрофі.
  • Президент Володимир Зеленський підписав указ про оголошення в Україні дня жалоби 26 вересня.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist