Політика

Соратник Медведчука в Хмельницькому був “покараний” Нацкорпусом

0

У Хмельницькому активісти Національного корпусу зірвали стрім, який хотів провести на їх акції антиукраїнському налаштований активіст Віктор Вікарчук: його облили марганцівкою і змусили втекти.

Про інцидент розповів в своєму  Телеграм – каналі керівник Центрального штабу Національного корпусу, екс-командир полку “Азов” Максим Жорін.

Віктор Вікарчук в останні роки відомий в Хмельницькому не тільки як підприємець, але і як одіозний громадський діяч: кілька років тому він був одним з ініціаторів створення в Хмельницькому альтернативних “народних” місцевих органів влади, по суті – “народну республіку”.  Сам Вікарчук виступав з одіозними заяви ми про те, що “Україна як країни немає”.

Затія провалилася, творцями “органів влади” зацікавилася СБУ.  А ідею створення в регіонах України самопроголошених “народних” органів влади пов’язують з Віктором Медведчуком.

Зараз Вікарчук близький до партії ОПЗЖ, він намагається зробити собі ім’я як блогер.  Але варто йому з’явитися на акціях національно-патріотичних сил, він отримує “душ” із зеленки, або з марганцівки.

Максим Жорін зазначає, що причина настільки агресивного ставлення до такого роду людей – небажання повторення в інших регіонах України донбаського сценарію.

“У 2006-му всі також сміялися, коли п’ять маргіналів носили в Донецьку прапори неіснуючої” ДНР “, і всі ми знаємо, чим це закінчилося. Завдяки фінансуванню Путіна-Медведчука т.зв.” ДНР “і” ЛНР “існують, а на  сході сьомий рік йде війна. Сьогодні ситуація повторюється. Медведчук знову готує платформи для чергового розколу України. Як би смішно вони не виглядали – ці загрози необхідно припиняти з самого початку “, – Жорін.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16