Різне

“Совок близько!” – На Росії обговорили ідею щодо введення «продуктових карток»

0

Президент Росії Володимир Путін висловився за розгляд варіанта створення так званих “продуктових карток” в країні. Таку думку політик висловив під час зустрічі з главами фракцій політичних сил Державної думи.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це інформує видання “Радио Sputnik”, передає Думка.

Путін вважає, що про продуктові картки можна подумати. Фото із відкритих джерел На думку Путіна, використання продовольчих сертифікатів в Росії має свої плюси та мінуси. Втім, президент РФ готовий подумати про можливість запровадження додаткових мит, щоб допомогти малозабезпеченим верствам населення.

“Ми з вами вже обговорювали це, і уряду я доручав поговорити на цю тему. […] Але абсолютно точно подумати над цим можна”, — заявив Володимир Путін на зустрічі з депутатами.

Також за словами глави держави, такий крок нині — не надто актуальний, як, можливо, був під час напруження пандемії коронавірусу. Втім, і зараз певний набір із необхідних для життя продуктів може знадобитися багатьом росіянам, які знаходяться за межею бідності.

До слова, про пропозицію ввести “продуктові картки” Путіну нагадав глава “Ліберально-демократичної партії Росії” Володимир Жириновський. На його думку, окремі групи магазинних товарів є непідйомними для гаманця пересічного жителя РФ.

Варто відзначити, що перші новини про можливість подібного нововведення з’явилися ще в кінці 2020 року. Тоді, після подорожчання базових продуктів, з такою пропозицією до уряду звернулася Громадська палата з розвитку агропромислового комплексу.

Нагадаємо, що за принципом продовольчих сертифікатів не один рік жили громадяни колишнього Радянського Союзу. З допомогою таких документів можна було отримати певний набір продуктів в конкретно передбаченій кількості.

Раніше, Російське міністерство запропонувало не вважати дані про геолокацію зв’язку таємницею і просто надавати такі дані російським силовикам.