Різне

“Совпадєніє?” – Дубінський і Рабінович написали абсолютно однакові пости в ФБ про протести в Білорусі

0

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський та його колега по парламенту з фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович написали однакові дописи про ситуацію в Білорусі.

Сьогодні, 10 серпня, Дубінський на своїй сторінці в Facebook так прокоментував те, що відбувається в сусідній країні, де на тлі президентських виборів спалахнули акції протесту:

«У чому урок Білорусі для української влади? Вулицю не треба боятися, а на спроби беззаконня – відповідати законом. Який має бути один для всіх, без виборчого і сопливого поділу активістів на тих, хто може вбивати, і на тих, хто може грабувати. І тоді можна зберегти свою країну », – написав нардеп.

Через годину після публікації Дубінського на сторінці Рабіновича з’явився допис з таким самим змістом. Пізніше нардеп від ОПЗЖ додав слова “з Мережі”.

Користувачі Мережі в коментарях звернули увагу, що дописи у політиків ідентичні. Рабінович відповів ствердно на питання, що у нього з Дубінським один SMM спеціаліст на двох.

  • У Білорусі після завершення голосування на президентських виборах спалахнули стихійні акції протесту . Силовики затримували протестувальників, застосовуючи сльозогінний газ, світло-шумові гранати і водомети.
  • За даними правозахисників, у сутичках загинула одна людина, яку переїхав автозак. Міліція спростовує цю інформацію.
  • Президент Володимир Зеленський закликав Білорусь відмовитися від насильства на вулицях .
  • У МЗС Росії прокоментували заяву Зеленського про ситуацію в Білорусі.