Суспільство

“Совпадєніє по кісєльову”: Акаунти луцького терориста в соцмережах розкрутили російські пропагандисти (ФОТОДОКАЗ)

0

Акаунти у соціальних мережах терориста Максима Кривоша, який захопив автобус із заручниками в Луцьку, активно розкрутили російські пропагандисти. Про це написав у Facebook журналіст Олексій Братущак, передають Патріоти України.

“Максим Плохой” мав кілька акаунтів в різних соцмережах. Вони були створені вчора, 20 липня. Журналіст зазначив, що цими акаунтами мало хто цікавився, що добре видно по месенджеру Telegram. Перші пости в перші години збирали по кілька десятків переглядів.

“Минуло дві години, як “Плохой” тримав в автобусі заручників, а в його телеграм ніхто не заходив. Ну, майже ніхто. Ті ж кілька десятків людей. І ось о 11:39 він пише в Телеграм, що захопив автобус. За 20 хвилин репост робить Скабєєва (та сама російська пропагандистка). Вона стала першою, хто згадав цей телеграмканал. І тут статистика вибухнула. Телеграм “Плохого” відразу почали відвідувати тисячі”, – зазначив Братущак.

Він зазначив, що Twitter і Youtube оперативно видалив облікові записи терориста. Але не російські Вконтакте і Telegram. На скрині статистики репоста і згадок аккаунта “Максим Плохой” в Telegram, який привів в своєму пості Братущак, видно, що крім Скабєєвої “розкручували” луцького терориста і інші російські пропагандисти.

“Щось мені підказує, що якби подібне сталося в Росії, вони б акаунти терористів не розкручували”, – резюмував журналіст.