Новини

Совсун: Давайте подивимося, як швидко СБУ відреагує на поїздку ОПЗЖ в РФ. Реакція буде настільки ж швидкої, як на ситуацію з Фединою?

0

Інна Совсун заявила, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», що Володимиру Зеленському варто згадати свої жарти і спроби пожартувати на його попередньому місці роботи, тобто, в «Вечірньому кварталі». Як приклад народна обраниця від партії «Європейська солідарність» привела слова, що «Росія трохи зрушила український кордон».

Совсун нагадала, що свого часу Зеленський сказав це на всю країну. Нинішній глава держави – це зовсім не та людина, у якого бездоганна біографія в плані коректних і вдалих політичних висловлювань. Тому у Зеленського просто немає права на те, щоб дорікати людей, які зробили якісь не зовсім правильні висловлювання в публічній площині. Це просто непорядно, оскільки сам він в цьому плані, м’яко кажучи, не є ідеальним.

Совсун також підкреслила, що її дратує тут один момент. Правоохоронні органи дуже швидко відреагували на історію з нібито «погрозами» на адресу президента з боку Марусі Звіробій і Софії Федини. Давайте почекаємо, як швидко СБУ відреагує на візит до російської столиці депутатів українського парламенту. Невже реакція буде настільки ж швидкої, як і на історію з Федіної і Звіробій?