Блоги

Сохар: “Де гроші, ЗЕ: куди ділись “коронавірусних” $20 млн?”

0

Сьогодні до Володимира Зеленського одне запитання: куди ділись гроші, зібрані олігархами, крупними бізнесменами на протидію коронавірусу. Загальна цифра благодійної допомоги сьогодні втаємничена, але це близько двох десятків мільйонів доларів. 20 млн USD, зібрані на благодійні цілі, де-факто зникли, а на запитання про їх походження Офіс президента на разі відмовляється говорити.

І так, сьогодні вже відомо, що президент зустрічав комерційні рейси під виглядом гуманітарних. Малось на увазі, що усі ці засоби захисту, санітайзери, тести та маски закуплені на благодійні кошти і будуть роздані по лікарнях країни. В підсумку, в дійсності гуманітарки там було дуже мало, але решту багажу складали вантажі, котрі бізнесмени відправили для продажу в комерційних мережах, а також скерували на власні благодійні заходи.

Так що відбулося з грішми, зібраними главою держави на боротьбу з коронавірусом? Найлогічніше було б припустити, що заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко та його партнер (як стверджують медія) Борис Баум спершу організували трансфер для доставки вантажу в Україну за подвійними цінами, а потім викупили вже в Україні частину вантажу. За українськими, “ринковими” цінами. У чию кишеню пішла різниця між китайським та вітчизняним, то хай вже з’ясовує слідство. А також, як і підстави ввезення комерційних вантажів за пільговими тарифами.

Але…

Тут важлива не кримінально-процесуальна оцінка цієї оборудки, а моральна. Красти милостиню в сліпого чи немічного навіть у босоти вважається низьким. А тут йдеться про вищих посадовців країни, котрі взяли у спільники представників грального бізнесу з яскравим шлейфом причетності до одного з угрупувань… Ці люди під ім’я президента зібрали гроші, обсяг яких не розголошують, як і не звітують про їх витрати. Навіть на запит про доступ до публічної інформації.

Висновок один: чим моральніші будуть гасла політиків, тим брудніші їх вчинки.

ДЖЕРЕЛО: ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist