Суспільство

Спалились: медики з РФ у скаргах журналістам проговорилися про те, що були на Донбасі й не отримали від влади за це належні “бойові”

0

Російські медики з-під Ростова скаржилися журналістам, що не отримують обіцяні владою гроші за боротьбу з коронавірусом. І під час цього проговорилися, що їм не заплатили також “бойові” за вивезення і “штопання” поранених із території України, а потім і взагалі заборонили про це говорити.

29 травня в російському містечку Гуково Ростовської області, як пише 24 канал, медики влаштували пікет: їм Путін обіцяв гроші (“коронавірусні надбавки”), але так і не заплатив.

Однак у скаргах журналістам медики проговорилися і про те, що були на Донбасі й не отримали від влади за це належні “бойові”.

Спершу медичні працівники заявили, що обіцяних президентом Росії Путіним виплат за роботу з хворими на COVID-19 ніхто так і не отримав. А потім раптово почали розповідати, як брали участь у війні на Донбасі у 2014 році.

Ми вивозили поранених з території України. Під бомбардуванням. Швидка допомога, фельдшери їздили. Але не отримали “бойові” – не тільки “швидка”, а й всі лікарі, які штопали їх (поранених – 24 канал), – каже один з медиків.

Журналісти перепитали, чи такі виплати медикам обіцяли. І ті відповіли: не лише обіцяли, а й навіть гроші у місто надіслали. А от місто вже самим медикам гроші не виплатило.

Як зізналися лікарі, “бойові” отримали медики з Новошахтинська і Білої Калитви, хоча, мовляв, вони то якраз боїв не бачили. “А ми місяць вивозили поранених із кордону. Прокляте місце”, – пригадав водій “швидкої” з Гуково.

Жінка-медик додала, що особисто за одну зміну прийняла “19 поранених із Західної України”. У неї ще уточнили, чи вона має на увазі Східну Україну, але ні:

  • “Із Західної. Там різні були. І ЗСУ-шники були. Просто нам заборонили потім про це говорити”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist