Політика

“Спасибі за Безвіз”: прихильники Зеленського все-таки з’ясували, чому в пандемії коронавіруса винен Порошенко

0

Популярний український письменник, блогер і журналіст Дмитро Вовнянко в своєму блозі пише про те, що у шанувальників Володимира Зеленського нова версія, чому в пандемії коронавируса винен Петро Порошенко. Виявляється, причина зарази, яка занесена в Україні і поширюється в регіонах – це Безвіз, який домігся Порошенко.

За словами журналіста, люди в соцмережах, які явно голосували за «Слугу народу» або «Опозиційну платформу – За життя!» сміливо стверджують в соцмережі, що, якби не Безвіз Порошенко, то не було б такої кількості українців, які сновигають по закордонах і тепер повалили в Україні і принесли небезпечну інфекцію.

«Давно переконуюся, що найбільшою бідою для багатьох наших громадян було скасування кріпосного права. Самі подумайте – був пан, годував, захищав, справедливість встановлював … А панщина – не така вже й важка була, в порівнянні з кредитами і роботою за 8 штук. Хіба не логічно? А ви їм – Безвіз, асоціацію з ЄС, відкриті реєстри … », – написав журналіст.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16