Політика

“Спасибі за Безвіз”: прихильники Зеленського все-таки з’ясували, чому в пандемії коронавіруса винен Порошенко

0

Популярний український письменник, блогер і журналіст Дмитро Вовнянко в своєму блозі пише про те, що у шанувальників Володимира Зеленського нова версія, чому в пандемії коронавируса винен Петро Порошенко. Виявляється, причина зарази, яка занесена в Україні і поширюється в регіонах – це Безвіз, який домігся Порошенко.

За словами журналіста, люди в соцмережах, які явно голосували за «Слугу народу» або «Опозиційну платформу – За життя!» сміливо стверджують в соцмережі, що, якби не Безвіз Порошенко, то не було б такої кількості українців, які сновигають по закордонах і тепер повалили в Україні і принесли небезпечну інфекцію.

«Давно переконуюся, що найбільшою бідою для багатьох наших громадян було скасування кріпосного права. Самі подумайте – був пан, годував, захищав, справедливість встановлював … А панщина – не така вже й важка була, в порівнянні з кредитами і роботою за 8 штук. Хіба не логічно? А ви їм – Безвіз, асоціацію з ЄС, відкриті реєстри … », – написав журналіст.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist