Суспільство

Спецназ ДБР заблокував вхід до організованої Порошенком виставки картин у музеї Гончара

0
У Києві спецназ ДБР заблокував вхід до музею імені Олеся Гончара, де проходила презентація виставки картин, організованої п’ятим президентом Петром Порошенком, не пускають ні відвідувачів, ні депутатів

Про це з під стін музею імені Олеся Гончара повідомив активіст, ветеран АТО Олександр Погребиський, передає Еспресо.TV.

Погребинський зауважив, що у столиці спецназ ДБР заблокував вхід до музею Олеся Гончара, де проходила презентація виставки картин організованої п’ятим президентом Петром Порошенком.

До музею не пускають ані відвідувачів, ані нардепів.

“Одразу після презентації приїхало ДБР, спочатку просто слідчі. Вони не представляються і не кажуть на яких підставах вони тут роблять. Адвокат (адвокат Петра Порошенка – ред.) задавав питання: з якого вони підрозділу ДБР, по якій адресі знаходяться. Вони не дають відповіді. Вони не дають відповіді чому вони тут перебувають, в якому статусі. А потім ще приїхав бус спецназу одягнений в амуніцію. Заблокували приймальню. Коли знаходиться спецназ у приміщенні, то це прямий тиск на людей, на адміністрацію. Вони не пропускали народних депутатів. Є прямі записи, як вони порушують закон України. Потім вони вибігли, сіли в машину. І тепер стоять, кудись дзвонять, щось чекають”, – зазначив Погребиський.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist