Блоги

Спецоперація РПЦ “Великдень”: що задумали кремлівські агенти в рясах

0

Завдяки старанням РПЦ, Україна в травні може накрити навіть не друга хвиля коронавірусу, а буквально лава з вулкана.

Досить багато матеріалів я присвятив тому, що в Україні філія РПЦ є одним з найбільш грубих і безцеремонних порушників карантину. При цьому в діях цієї релігійної структури чітко проглядається цілеспрямована диверсійна робота по збільшенню ризику поширення епідемії по Україні.

І, здавалося б, події в Києво-Печерській лаврі, де коронавірусів захворіло понад 90 ченців, а двоє померли, мали напоумити самогубців в рясах, однак …

Однак, предстоятель Української православної церкви Московського Патріархату (УПЦ МП) митрополит Онуфрій звернувся до парафіян із заявою, що на Великдень служби в храмах відбудуться, незважаючи на карантин, введений в країні через пандемію коронавируса.

Навіть не знаю, як цей абсурд прокоментувати … Хоча, на допомогу в даному питанні приходить банальна математика.

Великдень в Україні буде святкуватися 19 квітня. Тисячі храмів РПЦ будуть доступні для тисяч прихожан, які не дружать з інстинктом самозбереження і своєї недалекоглядністю, які поставлять під загрозу як своїх близьких, так і тих, хто їх оточує.

Перші наслідки від такого “святкування” ми відчуємо через два тижні інкубаційного періоду COVID-19. Тобто, приблизно в перших числах травня, з 3 по 5, великодні обряди на свіжому повітрі дадуть про себе знати. Разом з собою ці носії підхоплять і всіх тих, з ким спілкувалися протягом двох тижнів і так по ланцюжку.

Таким чином, завдяки старанням РПЦ, Україна в травні може накрити навіть не друга хвиля коронавіруса, а буквально лавою з вулкана агонії. А між тим, в Росії в цей час буде проводитися парад Перемоги і 9 травня, на тлі урочистих заходів на Красній площі, без будь-яких акцентів на неконтрольований колапс всередині РФ, будуть знову по федеральних каналах згадувати Україну.

В кінці-кінців, адже не дарма Данилов монастир розіслав циркуляр своїм “філіям” з забороною проведення в храмах масових заходів та святкувань. Розіслав навіть по окупованих територіях. А ось РПЦвУ дане розпорядження видано не було. Ну, а в РПЦвУ, згідно зі статутом, без наказу згори самостійно не діють. Хоча, все вказує, що наказ насправді у цих агентів Кремля в рясах, зовсім інший …

Олександр Коваленко, 24 канал