Політика

Спецслужби готуються «розіграти» затримання Чауса, – Ар’єв

0

Народний депутат України Володимир Ар’єв заявив, що українські спецслужби, які раніше викрали суддю-корупціонера Миколу Чауса, готуються «узаконити» його перебування на території України, – повідомляє Еспресо.TV

За даними нардепа, найбільш вірогідним сценарієм буде його «затримання» при спробі перетнути державний кордон України на одній із ділянок в Одеській області.

Для цього Чауса перемістили із військового об’єкта неподалік від Межигір’я, на військову базу, поблизу Первомайська в Миколаївській області. Звідти планується його переміщення у район проведення спецоперації – на державний кордон з Молдовою, або, за іншою версією, на адмінкордон із окупованим Кримом.

“План намалювали наступний: викинути Чауса на кордоні з Придністров’ям або адмінкордоні з Кримом і задіяти для цього прикордонників, які мають його затримати “при спробі”. Для цього “об’єкт” перевезли на військову базу в шести кілометрах від Первомайська і утримують його в будівлі, що на фото. Від цього місця приблизно однаково відносно недалеко і до Придністров’я, і до Криму. Як варіант також розглядають кордон з Росією”, – розповів Ар’єв.

“Отже, зараз ГУР сконцентрований не на загрозах від РФ, а на судді Чаусові. Дрібному корупціонері, якого офіс президента вирішив використати для дискредитації тих, хто розповів Bellingcat деталі зливу спецоперації проти “вагнерівців”, ну і Порошенка, якщо вдастся у цьому “переконати” біглого суддю. Для цього топ-посадовець з ОП наказав спецназу розвідки викрасти Чауса з Молдови, а наслідком “переконувань” стала поламана щелепа Чауса”, – додав нардеп.