Політика

Спікер ВР Розумков переписав на дружину мережу ломбардів

0

Журналісти ще у серпні 2019 повідомляли, що майбутній спікер ВР, а на той час голова партії СлугаНароду Дмитро Розумков переписав на дружину мережу ломбардів ПРО100КРЕДИТ.

Знаєте, тепер я не дивуюсь, чому під час пандемії ломбардам дозволено працювати – просто бізнес, нічого особистого.

За даними журналістів, у 2015 році він придбав компанію Інтерінвест ХХІ століття, яка є співзасновником ТОВ “Повне товариство Ломбард Про100Кредіт ТОВ Інтерінвест XXI століття і компанія”, що володіє сім’ю ломбардами мережі Ломбард Про100Кредіт.

Другим засновником Ломбард Про100Кредіт є компанія Бізнесінвестгруп, яка належить дружині Дмитра Разумкова Юлії Чайці, дочки покійного мера міста Миколаєва Володимира Чайки.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16