Новини

“Співають-танцюють для агресорів і для їх жертв”: Кондратюк повідомив про тріумфальні гастролі Лорак і Лободи в Україні

0

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк в інтерв’ю «Обозреватель» заявив, що багато українських знаменитостей, які активно працюють в Росії, можуть тріумфально гастролювати і в Україні. За словами українця, це в першу чергу, проблема держави, яка не захищає себе від колабораціоністів. «У тих українських артистів, які зараз в Росії, є колосальні шанси тріумфально гастролювати в Україні. Ви недооцінюєте нашу публіку. Але тут питання в державі, яке має себе захищати від колабораціоністів, які співають-танцюють для і агресорів, і для їх жертв, але не робить цього. Ось це пахне брудом », – вказав він.

Нагадаємо, раніше Кондратюк жорстко висловився на адресу російських зірок, які підтримують агресивну політику Володимира Путіна. Більш того, за словами продюсера, багато артистів навіть не засудили російську агресію проти України, а значить підтримують її. Серед таких знаменитостей числиться Валерій Меладзе, Олександр Сєров і Філіп Кіркоров. Кондратюк жорстко пройшовся по російським знаменитостей, вказавши, що у них просто немає мізків, раз вони не засуджують дії свого президента. Крім цього, Кондратюк вважає, що такі виконавиці як Ані Лорак і Світлана Лобода працюють на главу Росії Володимира Путіна. За його словами, українські знаменитості, не дивлячись на те, що на їх Батьківщині вже котрий рік йде війна з РФ, активно заробляють гроші в країні-агресора. Більш того, Кондратюк зізнався, що з того моменту, як Лорак і Лобода покинули Україну, він не стежить за їх творчістю, і навіть не знають, які пісні вони зараз випускають.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist