Суспільство

Співзасновник “Нової пошти”: Дірки в бюджеті варто латати скороченням чиновників, ФОПам навпаки треба скорочувати…

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Малі підприємства потрібно звільнити від податків і регуляцій. А дірки в бюджеті можна компенсувати скороченням чиновників, продажем нерухомості, літаків та автомобілів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в мережі Facebook повідомляє співзасновник компанії “Нова пошта” Володимир Поперешнюк.

Зокрема, Поперешнюк назвав п’ять причин, чому “потрібно дати свободу ФОПам і відчепитися від них”.

“1. Податки – це примусове відбирання чесно зароблених грошей. Така дія зазвичай називається грабежем. Натомість РРО – це різновид садомазохізму. Тобто тебе не тільки грабують, а й ще змушують щоб ти сам це робив витонченим способом.
2. Чиновники ще жодного разу не довели, що вміють ефективно розпоряджатися бюджетними грошима, а отже, не мають жодного морального права посилювати податковий тиск.
3. ФОПи – це малі підприємці, самозайняті особи, створювачі робочих місць. Частина з них – майбутні великі бізнесмени. Тому потрібно не заваджати їм розвиватися.
4. Розмови про те, що через ФОПи йдуть контрабандні потоки та ухиляння від податків великими компаніями, – це маніпуляція та перекладання проблем з одних плечей на інші.
5. Податки від ФОПів йдуть у місцеві бюджети. Скажіть, якого біса до них доколупуються депутати та органи центральної влади?! Нехай ФОПи залишаються справою громад”, – йдеться в повідомленні.

Поперешнюк вважає, що малі підприємства взагалі потрібно звільнити від податків і регуляцій.

“Як компенсацію дір у бюджеті пропоную скорочувати чиновників, продавати службові VIP-термінали, нерухомість, літаки та машини. Зрештою, і без ФОПів основний податковий тягар на своїх плечах несуть середні та великі компанії. Для прикладу, лише “Нова Пошта” цього року сплатить понад 5 млрд грн податків. Я розумію, це може звучати несправедливо для цих компаній, у тому числі для мене самого ж, але як не крути – буде краще, якщо у кріпацтві залишаться тільки 10 000 компаній, а мільйони підприємців стануть нарешті вільними”, – підсумував Поперешнюк.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16