Політика

Спочатку вивезли маски, а тепер пшеницю: під час пандемії Україна збільшили експорт зерна майже на 70%

0

Морські порти України збільшили експорт пшениці за тиждень майже на 70%. Це відбулося протягом всього одного тижня березня, вже в розпал епідемії коронавируса в світі і вже під час введеного карантину в Україні. Про це у своєму блозі пише український політолог Андрій Смолій.

Він зазначає, зокрема, з українських портів пішло пшениці – 284 тис. Т, або на 67% більше, ніж тиждень тому. Так виглядають ТОП-3 напрямки експорту: Єгипет – 194 тис. Тонн. Китай – 193 тис. Тонн. Ємен – 76 тис. Тонн. Андрій Смолій зазначає, після такої статистики у нього виникає лише одне питання: хіба продукція сільського господарства не є стратегічним запасом в Україні, особливо під час нестабільності і закриття кордонів?

Можна провести паралель з розпродажем масок і інший захисту протягом січня-лютого 2020 року, коли було зрозуміло, що епідемія торкнеться весь світ. Питання ще один: чи буде урожай в 2020 році таким як в 2019-м і чи не вплине пандемія COVID-19 на збір цього ж врожаю, адже це робоча сила, тобто люди, які так чи інакше наражаються на небезпеку?

Політолог підкреслює, вивезення стратегічних запасів пшениці можна цілком порівняти з вивезенням стратегічного запасу масок і захисного обладнання. «Недолугі і абсолютно мародерського дії влади, відсутність реакції на дії окремих трейдерів – ведуть країну до кризи у всіх сферах життя. Особливо в такі важкі часи для країни », – резюмував Смолій.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16