Новини

Справа Гладковського: “Потрібно ставити крапку в розслідуванні” – Холодницький

0
Досудові розслідування щодо колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олега Гладковського та народного депутата Ярослава Дубневича тривають більше ніж півроку

Про це розповів голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в інтерв’ю “РБК-Україна”.

За словами Холодницького,  терміни досудового слідства ще не закінчились, але якщо справи з підозрюваними розслідуються більш ніж шість місяців, то виникає логічне питання: “А що ж тоді робили раніше, якщо ви досі не готові?”.

“Станом на день погодження підозри тому самому Гладковському чи Дубневичу, слідство надало прокурорам докази, які були достатніми для оголошення підозри. Я не казав, що вони достатні для направлення справи до суду, ці справи, про які я говорю, вони досі не в суді. Подивимося, коли вони будуть скеровані до суду. Думаю, що в березні-квітні потрібно ставити крапку в цих провадженнях. Там терміни слідства ще є, але якщо справи з підозрюваними розслідуються більш ніж шість місяців, то виникає логічне питання: а що ж тоді робили раніше, якщо ви досі не готові”, – сказав Холодницький.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16