Новини

Справа Гладковського: “Потрібно ставити крапку в розслідуванні” – Холодницький

0
Досудові розслідування щодо колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олега Гладковського та народного депутата Ярослава Дубневича тривають більше ніж півроку

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Про це розповів голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в інтерв’ю “РБК-Україна”.

За словами Холодницького,  терміни досудового слідства ще не закінчились, але якщо справи з підозрюваними розслідуються більш ніж шість місяців, то виникає логічне питання: “А що ж тоді робили раніше, якщо ви досі не готові?”.

“Станом на день погодження підозри тому самому Гладковському чи Дубневичу, слідство надало прокурорам докази, які були достатніми для оголошення підозри. Я не казав, що вони достатні для направлення справи до суду, ці справи, про які я говорю, вони досі не в суді. Подивимося, коли вони будуть скеровані до суду. Думаю, що в березні-квітні потрібно ставити крапку в цих провадженнях. Там терміни слідства ще є, але якщо справи з підозрюваними розслідуються більш ніж шість місяців, то виникає логічне питання: а що ж тоді робили раніше, якщо ви досі не готові”, – сказав Холодницький.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16