Новини

Справа Гладковського: “Потрібно ставити крапку в розслідуванні” – Холодницький

0
Досудові розслідування щодо колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олега Гладковського та народного депутата Ярослава Дубневича тривають більше ніж півроку

Про це розповів голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в інтерв’ю “РБК-Україна”.

За словами Холодницького,  терміни досудового слідства ще не закінчились, але якщо справи з підозрюваними розслідуються більш ніж шість місяців, то виникає логічне питання: “А що ж тоді робили раніше, якщо ви досі не готові?”.

“Станом на день погодження підозри тому самому Гладковському чи Дубневичу, слідство надало прокурорам докази, які були достатніми для оголошення підозри. Я не казав, що вони достатні для направлення справи до суду, ці справи, про які я говорю, вони досі не в суді. Подивимося, коли вони будуть скеровані до суду. Думаю, що в березні-квітні потрібно ставити крапку в цих провадженнях. Там терміни слідства ще є, але якщо справи з підозрюваними розслідуються більш ніж шість місяців, то виникає логічне питання: а що ж тоді робили раніше, якщо ви досі не готові”, – сказав Холодницький.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist