Суспільство

«Справа про Томос» – це справа не проти Порошенка, а проти українського народу, – Павленко

0

Нова «справа про Томос» проти п’ятого Президента України Петра Порошенка зачіпає інтереси всього українського суспільства, адже саме люди визначили важливість утворення незалежної Православної церкви України.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в ефірі телеканалу «Прямий», пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу “ЄС”.

Депутат прокоментував інформацію щодо нової кримінальної справи проти Петра Порошенка за отримання Томосу про визнання автокефалії Православної церкви України, яке слідчі ДБР назвали розпалюванням міжрелігійної ворожнечі: «Уже з’явилося у соціальних мережах, у медіа про те, ще наступна буде мабуть за розпалення якоїсь «міжтуристичної ворожнечі» і треба відкрити справу за безвіз».

Він додав: «Це дуже сумні жарти, тому що це означає, що «дійшли до мишей». І це ще один показник того, який треш за словами пана Рябошапки є проти Петра Порошенка, проти команди Петра Порошенка».

Ростислав Павленко наголосив, що п’ятий Президент України, який був дуже наполегливим і переконливим, і вся команда, яка працювала, домоглися того, щоб Православна церква України була вселенськи визнана і увійшла як рівна до кола православних церков світу.

«Якщо в цьому хтось вбачає якийсь, будь-який склад злочину – це тільки ілюстрація того, до яких низин можна впасти і ілюстрація того, наскільки ще сильні російські впливи в коридорах правоохоронної системи України», – сказав депутат.

«Фактично обвинувачення йде проти одного із стовпів духовної незалежності України. Проти того, щоб в Україні не московські попи, не хтось з-за меж України, з території держави-агресора впливав на уми і серця українців, а щоби щира молитва лунала серед українців у незалежній визнаній церкві», – наголосив представник фракції.

«Якщо в цьому будь-який склад злочину проглядається, то це робота проти України і проти всього українського суспільства. Справа не в якомусь політику, справа не тільки в Петрові Порошенку – справа в тому, на чому тримається українська незалежність», – підкреслив політик.

За його словами, люди відчули загрозу цьому.

«Більше того, люди з активною життєвою позицією відчули загрозу для себе – цілком може бути, що сьогодні прийшли за Порошенком, а завтра можуть прийти за кожним із тих, хто постав захищати Україну», – зауважив депутат.

Він наголосив, що українське суспільство дасть цьому рішучу відсіч, і найкраще, що може зараз зробити влада це припинити ці дурні переслідування, закрити ці абсолютно нікчемні справи.

«Бо ворог не в опозиції, а ворог в Москві, і ворог дуже впевнений у своїх силах. Цієї впевненості його треба позбавити», – сказав Ростислав Павленко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist