Новини

Справа Шеремета: “Для СІЗО доказів достатньо, а для суду – ні”, – Рябошапка

0
Генеральний прокурор Руслан Рябошапка відповідаючи на запитання журналістів назвав підозри щодо Яни Дугарь, Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко якісними, однак не для судового засідання

Про це генпрокурор Руслан Рябошапка повідомив в етері “5 каналу”.

Рябошапка переконаний, що підозри у резонансній справі вбивства журналіста Павла Шеремета обґрунтовані.

Також він зазначив, що доказів у справі вбивства Павла Шеремета нині недостатньо, щоби передати справу до суду.

“Підозри якісні. Доказів, для того, щоб розпочати кримінальне переслідування було достатньо на той момент. Це означає, що кримінальне переслідування осіб було розпочате на підставі достатнього обсягу доказів. Підозри визнані судом обґрунтованими. І не один раз. Наразі, щоби передати справу до суду, а це наступний етап, необхідно зібрати додаткову кількість доказів. Зараз слідство саме над цим працює”, – заявив генеральний прокурор.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist