Новини

Справа Шеремета: “Для СІЗО доказів достатньо, а для суду – ні”, – Рябошапка

0
Генеральний прокурор Руслан Рябошапка відповідаючи на запитання журналістів назвав підозри щодо Яни Дугарь, Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко якісними, однак не для судового засідання

Про це генпрокурор Руслан Рябошапка повідомив в етері “5 каналу”.

Рябошапка переконаний, що підозри у резонансній справі вбивства журналіста Павла Шеремета обґрунтовані.

Також він зазначив, що доказів у справі вбивства Павла Шеремета нині недостатньо, щоби передати справу до суду.

“Підозри якісні. Доказів, для того, щоб розпочати кримінальне переслідування було достатньо на той момент. Це означає, що кримінальне переслідування осіб було розпочате на підставі достатнього обсягу доказів. Підозри визнані судом обґрунтованими. І не один раз. Наразі, щоби передати справу до суду, а це наступний етап, необхідно зібрати додаткову кількість доказів. Зараз слідство саме над цим працює”, – заявив генеральний прокурор.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16