Політика

Справа “ваґнерівців” наздожене Зеленського після закінчення каденції, – Лозинський

0
Президент Зеленський не готовий йти на поступки стосовно справи “ваґнерівців”

Про це заявив народний депутат України (фракція “Голос”) Роман Лозинський в ефірі програми “Борковський & Валевська“, передає “Еспресо.Захід”.

“На жаль, питанням справи “ваґнерівців” у Верховній Раді займаються лише опозиційні депутати. Монобільшість не має одностайної позиції. Жодного разу на засіданнях депутати зі “Слуги народу” не виступали з відповідним зверненням. Але це питання державної гідності. Після міжнародних розслідувань, які зараз ці дані виведуть нагору, жодна комісія ВР та жодні якісь внутрішні кроки вже не будуть мати значення. Президент Зеленський ще на певний час отримає імунітет, а потім, думаю, що після завершення каденції, його ця справа наздожене. Бо все таємне рано чи пізно стає явним. Мені здається, що значну частину робочого дня Зеленського забирає “відмазування” його найближчих соратників. Те, що він займається Єрмаком і Татаровим показує, що він не готовий тут поступатися, бо ниточка виведе і до нього”, – сказав Роман Лозинський.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16