Суспільство

«Справжній бойовий товариш»: Покинутий пес, півроку чекав на своїх фронтових побратимів на вокзалі

0

Фронтовий собака Афган став справжнім героєм соціальних мереж. Користувачі Інтернету його вже встигли назвати «українським Хатіко», – передає «Колумніст» із посиланням на «ТСН».

Про зворушливу історію розповіли волонтери і показали фото і відео зустрічі.

“Дехто вважає, що у собак немає душі. Але у них душа набагато більше, ніж у деяких людей. Вірні друзі, які ніколи не зрадять, і на відміну від деяких людей, для них їжа – не головне, головне – дочекатися свою сім’ю. Афган – фронтовий пес, понад пів року чекав на вокзалі на своїх побратимів. Він вірив, що за ним приїдуть і заберуть. І дочекався”, – пише волонтерка Світлана Андрейчук.

В коментарях розповідають, що пес вибіг із вагона на одній із зупинок і відстав від потяга.

А у травні у Києві кілька днів розшукували іншого пса, який також разом з армійцями їхав на фронт, але на одному із столичних вокзалів загубився. Волонтери днями і ночами прочісували залізничні колії і промзони Лівого берега столиці і таки розшукали собаку.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist