Суспільство

«Справжній бойовий товариш»: Покинутий пес, півроку чекав на своїх фронтових побратимів на вокзалі

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Фронтовий собака Афган став справжнім героєм соціальних мереж. Користувачі Інтернету його вже встигли назвати «українським Хатіко», – передає «Колумніст» із посиланням на «ТСН».

Про зворушливу історію розповіли волонтери і показали фото і відео зустрічі.

“Дехто вважає, що у собак немає душі. Але у них душа набагато більше, ніж у деяких людей. Вірні друзі, які ніколи не зрадять, і на відміну від деяких людей, для них їжа – не головне, головне – дочекатися свою сім’ю. Афган – фронтовий пес, понад пів року чекав на вокзалі на своїх побратимів. Він вірив, що за ним приїдуть і заберуть. І дочекався”, – пише волонтерка Світлана Андрейчук.

В коментарях розповідають, що пес вибіг із вагона на одній із зупинок і відстав від потяга.

А у травні у Києві кілька днів розшукували іншого пса, який також разом з армійцями їхав на фронт, але на одному із столичних вокзалів загубився. Волонтери днями і ночами прочісували залізничні колії і промзони Лівого берега столиці і таки розшукали собаку.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16