Новини

Спроба Зеленського припинити падіння свого рейтингу, – Княжицький про заміну Гончарука на Шмигаля

0
Зараз може посилитися вплив на уряд з боку Ахметова, вважає Княжицький

Про це народний депутат від “Європейської солідарності” Микола Княжицький сказав в ефірі програми “Дебати” з Сергієм Руденком на Еспресо.TV.

Нардеп прокоментував причини звільнення уряду Олексія Гончарука та призначення Кабміну Дениса Шмигаля.

“Говорячи про економічні проблеми нікого не призначили в економічний блок, окрім ексміністра пана Уманського. Очевидно, що це дивно. І не призначили також гуманітарний блок. Ніхто не призначений ні в Міністерство освіти, ні в Міністерство культури. Мені здається, що це така кінцева спроба олігархів взяти під контроль цей уряд, спроба президента Зеленського припинити падіння свого рейтингу. Але мені здається, що ця спроба призведе до ще більшого падіння його рейтингу. Йому нічого пообіцяти українцям”, – сказав Княжицький.

За його словами, зараз може посилитися вплив на уряд з боку Рената Ахметова. Також буде вплив на Кабінет міністрів з боку Ігоря Коломойського та Дмитра Фірташа.

“Очевидно, що це не той уряд, який покращить економіку України”, – додав Княжицький.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16