Політика

США підтримали вступ України в НАТО

0

США надають підтримку Україні в прагненні стати членом НАТО, однак рішення про це знаходиться компетенції керівництва альянсу. Київ і Вашингтон перебувають в постійному контакті з ситуації на Донбасі.

Про це повідомила в ході щоденного брифінгу прессекретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі.

“Ми довгий час обговорюємо цей намір з Україною, ми її рішуче підтримуємо, взаємодіємо з нею і працюємо над відображенням дестабілізуючих дій проти неї”, – сказала Дженніфер Псакі.

Однак, за її словами, рішення про прийняття України в НАТО має приймати керівництво альянсу.

Дженніфер Псакі додала, що Вашингтон також обговорює з Києвом зростання напруженості на Донбасі і почастішали випадки порушення режиму припинення вогню.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16