Політика

США в “нормандському форматі”: в Росії виступили з істеричними звинуваченнями на адресу Вашингтона

0

Вчора, 6 квітня, заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков виступив із звинуваченнями Вашингтона і не підтримав участь США в “нормандському форматі”.  Відзначається, Кремль звинувачує Штати в занадто проукраїнської позиції і переконаний, що США не будуть об’єктивними.

Про це повідомляється з посиланням на “РИА Новости”

Рябков запевняє, поки Вашингтон використовує свою нинішню риторику, йому нема чого робити в переговорному процесі “Нормандське четвірки”.

 Він підкреслив, що Кремль не стане проводити додаткові переговори з США щодо Донбасу.

Нагадаємо, Україна виступила з пропозицією залучити США до переговорів на тлі стягування військової техніки РФ до кордонів.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16